Święto Babci i Dziadka w klasie 2 c

Ś

    Dzień  Babci i Dziadka  to dzień szczególny – radosny dla wnucząt małych i dużych.

    Z tej okazji 31 stycznia do naszej szkoły przybyli najbardziej wyczekiwani goście: najdroższe babcie  i najcudowniejsi dziadkowie uczniów klasy 2 c. Ich wnuczęta przygotowały z tej okazji program artystyczny. W wierszu i piosence dzieci wyrażały swój szacunek i płynącą z serca miłość do swoich dziadków. Podkreślały ich wartość i ogromną rolę w życiu rodziny.

   Dziadkowie z podziwem i  wzruszeniem oglądali występy swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Dzieci podarowały  najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty. Gośćmi na klasowej uroczystości były również p. dyrektor Iwona Kmieć oraz p. dyrektor Joanna Gałach. Na zakończenie wszyscy goście zaproszeni zostali na małe przyjęcie – niezawodne mamy poczęstowały ich pysznym tortem i napojami. To było wspaniałe popołudnie!

Author: admin