Koncert zespołu „Mała Orkiestra Dni Naszych”


31 stycznia 2019 r. odwiedził naszą szkołę zespół muzyczny „Mała Orkiestra Dni Naszych„.

Hasłem przewodnim spotkania była ekologia. Dzieci mogły zgłębić zagadnienia związane z takimi problemami jak: śmieci, smog, spaliny. Muzycy poruszyli też ważny temat, jakim jest prawidłowe odżywianie. Podczas wspólnego śpiewania zachęcali uczniów do zjadania kolorowych owoców i warzyw, w których występują magiczne składniki, jakimi są witaminy.

Zaprezentowane podczas występu piosenki i pogadanki zachęcały małych słuchaczy do mądrego, rozsądnego i ekologicznego trybu życia. Była to doskonała edukacja przez uśmiech i zabawę. Zespół zapraszał dzieci na scenę, dzięki czemu mogły brać czynny udział w koncercie. Na koniec wszyscy przyznali, że mądre dzieci dbają o zdrowie, jedzą owoce i warzywa oraz segregują śmieci.

Wszyscy świetnie się bawili i nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

Author: admin