Zabawa karnawałowa


W sobotę, 26.01.2019 r. odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa.

Tego dnia wszystkim uczniom, tym młodszym i starszym, towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. W szkole pojawiło się mnóstwo Spider-Manów, piratów, rycerzy, kowbojów, czarodziejów. Nie zabrakło wróżek i księżniczek. Stroje były barwne, odzwierciedlały najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał uczniom, wychowawcom i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Wybrano króla i królową balu. Królową balu, reprezentantką klas młodszych, została Natalia Baniak z klasy II b, a królem- jej kolega z klasy- Adam Świder.

Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, które przygotowali rodzice. Do domu wszyscy wracali we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Author: admin