Zajęcia otwarte

W piątek, 18 stycznia 2019 r., w oddziale przedszkolnym, w grupie dzieci 3-letnich, odbyły się zajęcia otwarte. Mieliśmy zaszczyt gościć na nich panią dyrektor Małgorzatę Wojciechowską oraz rodziców. Temat zajęć nawiązywał do opowiadania H. Łochockiej „O zziębniętym Elemelku, pustym brzuszku i rondelku”.
           Celem zajęć było uświadomienie dzieciom, jak ważne jest dokarmianie ptaków zimą, rozwijanie sprawności manualnej, doskonalenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem oraz wypowiadania się na temat wysłuchanego tekstu.
            Dzieci bardzo chętnie, wspólnie z rodzicami, wykonywały pracę plastyczną, cieszyły się ogromnie z obecności rodziców i okazanej pomocy. Rodzice zaś mieli możliwość obserwowania swoich pociech, ich aktywności, umiejętności i koncentracji uwagi.
            Wszystkim rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ogromne zaangażowanie oraz miłą atmosferę.