OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia
  Zuzanna Dobrowolska     4 a – I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV – II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych – VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych  
Łucja Gronowska   4 a – I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV – II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych – VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych  
Mariusz Gołąb   4a III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich
Filip Charczuk   4a III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich
Weronika Niewęgłowska Julia Siuj Amelia Zdanikowska   4a – I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV -II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych -VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych
  Dominika Żołopa Julia Nowacka   4 a -II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych -VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych
                       Mateusz Prokop   4e III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich
    Kinga Trumińska     5c – I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych Szkół w Szachach drużynowych -X miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół w Szachach Drużynowych -X miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych
    Maja Zalewska     5 c – IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Drużynowych Biegach Przełajowych – X miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych
    Jakub Burdach     5 c -I miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich w stylu grzbietowym- indywidualnie -III miejsce w Rejonowych Zawodach Pływackich  
Bareja Kamil Trokowicz Franciszek Dawid Tomusiak   5c III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich
    Hubert Sujka       6 b -I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych Szkół w Szachach drużynowych -X miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół w Szachach Drużynowych
  Weronika Orzełowska   6 d II miejsce – Najlepszy zawodnik na szczeblupowiatu w sztafetowych i drużynowych biegach przełajowych -IV miejsce i X miejsce w Województwie w biegach przełajowych
  Borkowski Kamil Piotrowski Bartek Wołoszka Konrad   6d – II m w Drużynowych Biegach Przełajowych – IV m w Wojewódzkich  Drużynowych Biegach Przełajowych
        Wysokińska Emilka Julia Orzeł Wiktoria Robert Julietta Głuchowska     6d   X miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych
    Natalia Kacprzak Amelia Szewczak     7 a -VII miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych -III miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich – XVII miejsce w  Drużynowych Wojewódzkich biegach Przełajowych.  
    Amelia Szewczak     7a – XVII miejsce w  Drużynowych Wojewódzkich biegach Przełajowych. – VII miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych  

Author: admin