„Mieszkanie Kolczatka”

W piątek 23 listopada 2018 roku w oddziale przedszkolnym w grupie dzieci 3-letnich odbyły się zajęcia otwarte. Mieliśmy przyjemność gościć na zajęciach panią dyrektor Małgorzatę Wojciechowską oraz rodziców naszych przedszkolaków. „Mieszkanie Kolczatka”- to temat wokół którego dużo się działo podczas naszego spotkania. Celem zajęć było rozwijanie sprawności manualnej, doskonalenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem oraz wypowiadania się na temat opowiadania. Wspólne wykonanie jeżyka dało wszystkim dużo radości, ale to nic dziwnego…, bo przecież jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy ofiarować naszym pociechom, jest właśnie wspólnie spędzony czas. Było bardzo miło i sympatycznie, niektórym wcale nie chciało się wychodzić z przedszkola. Takie zajęcia mają więc rację bytu z wielu powodów. Po pierwsze rodzice mogą zaobserwować jak zachowują się i jak pracują ich dzieci oraz nawiązują bezpośrednie kontakty pozwalające im na wymianę doświadczeń.