KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KLASOWĄ GAZETKĘ O NIEPODLEGŁOŚCI – ROZSTRZYFNIĘTY!

W listopadzie Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą klasową gazetkę upamiętniającą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

14 listopada (środa) Samorząd Uczniowski w składzie: Julia Semczuk (kl.VIIb), Urszula Kaciłowicz (kl.VIb), Kornelia Bilska (kl.Ve), Filip Kowalczyk (kl.IVd) oraz Natalia Przeździak  i Martyna Niedziółka (kl.VIb) dokonał przeglądu gazetek w pracowniach szkolnych. Oceniając prace  i przyznając punkty, ww. uczniowie wzięli pod uwagę walory artystyczne, estetykę wykonania, zgodność z tematem, występowanie symboli narodowych i treści historyczne.

Samorząd Uczniowski postanowił przyznać następujące miejsca:

KLASY I -III

I miejsce: gazetka w sali 112 (kl.1a i 2c) i 108 (kl.3a).

II miejsce – gazetka w sali 5 (kl.1d) i 110 (kl.2b).

III miejsce – gazeta w sali 109 (kl.2a) i 111 (kl.1b, 1c).

KLASY IV – VIII

I miejsce – gazetka w sali 126 wykonana przez uczniów kl. Ve i Vd pod kierunkiem pań Agnieszki Łazugi i Małgorzaty Gryczki.

II miejsce – gazetka w sali 220 wykonana przez uczniów kl.VId pod kierunkiem p.Jerzego Kołodyńskiego.

III miejsce – gazetka w sali 233 wykonana przez uczniów kl.Vb pod kierunkiem p.Rozalii Męczyńskiej.

Gratulujemy! Uczniowie, którzy zajęli I miejsce, otrzymają od Samorządu Uczniowskiego słodkie upominki.