100 okrążeń na 100-lecie Niepodległości

W czwartek, 8 listopada br. na bieżni lekkoatletycznej naszej szkoły odbył się bieg sztafetowy  „100 okrążeń na 100-lecie Niepodległości”. Wydarzenie to miało na celu upamiętnienie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Bieg rozpoczęliśmy od wspólnego wyrecytowania wiersza Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”,  następnie rozpoczęliśmy sztafetę. Uczestnicy ubrani w barwy narodowe przekazywali sobie biało-czerwoną flagę. Zawodnicy mieli do pokonania ten sam odcinek trasy. Na mecie wszyscy byli zwycięzcami. Inicjatorami akcji byli nauczyciele wychowania fizycznego.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w biegu i zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pamiętnego dnia!