Dzień Chłopaka w grupie 0 a

1 października grupa przedszkolna 0 a wraz wychowawczynią, p. Magdaleną Parzyszek wybrała się do sali zabaw ,,Arkabos”, aby aktywnie spędzić czas na wspólnej zabawie.

Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z minipojazdów, armatek na piłeczki, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł odpocząć w zacisznym kąciku malucha, w którym można było nabrać sił przy stole pełnym smakołyków.

Pobyt w sali zabaw bardzo szybko dobiegł końca. Dzieci pełne niezapomnianych wrażeń pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola. Był to idealny prezent dla dzieci z okazji Dnia Chłopaka.