ŁUKOWSKI PKS POMAGA SPEŁNIAĆ MARZENIA

To konkursu plastycznego zorganizowany przez PKS w Łukowie S.A, w którym wzięło udział pięcioro dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły nr 5.

Organizatorzy poprosili najmłodszych o przedstawienie jednego z dwóch możliwych zakończeń noweli „Janko Muzykant” w sytuacji, gdy dostaje on wymarzone skrzypce i zostaje muzykiem oraz gdy nie dostaje skrzypiec, ale odkrywa nową pasję i zostaje kimś innym. Patronat honorowy nad konkursem objęli pan starosta Janusz Kozioł i pan burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, którzy wręczyli laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe. Placówki natomiast otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

Nagrodą główną dla przedszkolaków jest zaplanowana na 21 maja wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego