Loteria dla Mai

Imponującą kwotę, prawie 1500 zł, przyniosła Świąteczna loteria fantowa zorganizowana przez działający w naszej szkole Szkolny Klub Wolontariatu. Celem ww. przedsięwzięcia było zebranie środków na leczenie i rehabilitację uczennicy naszej szkoły – Mai.  Loteria odbyła się 15 i 18 grudnia 2017 roku  i cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Uczniowie tłumne gromadzili się przed stoiskiem loterii,kupowali losy i wygrywali cenne nagrody. Fanty na loterię zostały przygotowane przez wolontariuszy i wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu z darów zebranych od uczniów i nauczycieli. W najbliższych dniach cała zebrana  kwota zostanie przekazana Mai jako prezent świąteczny od całej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że ten prezent ucieszy dziewczynkę  i jej rodziców oraz pomoże Mai odzyskać zdrowie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wielkiego  sukcesu loterii. Obiecujemy, że to nie jedyna akcja Klubu Wolontariatu w naszej szkole mająca tak szczytny cel.

Szkolny Kub Wolontariatu

Author: admin