Jagódki na warsztatach bożonarodzeniowych

W dniu 18 grudnia 2017 roku po wspólnym kolędowaniu w grupie ?Jagódki? zorganizowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie ozdób świątecznych na choinki.  Wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było ozdobienie gipsowego aniołka oraz ozdoby przygotowanej wcześniej z masy solnej. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały radosne aniołki. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.