Opiekun – Dariusz Cabaj
1. LETNIE MISTRZOSTWA ŁUKOWA W SZACHACH, Łuków 23.09.2015 r.
Indywidualnie III miejsce zajął Mateusz Wawer
Drużynowo (Mateusz Wawer, Karol Badurka i Huber Sujka) zajęli II miejsce
2. MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów, 29.09.2015 r.
- Sztafeta 8x1000m, Jakub Janaszek, Kamil Janaszek i Jakub Mojski zajęła II miejsce.
- Sztafeta 8x1000m, Mateusz Kurowski, Jakub Rudzki, Fabian Wierzchoń, Maciej Tchórzewski zajęła VII miejsce
3. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015r
- Jakub Mojski miejsce V
- Jakub Janaszek miejsce XI
- Kamil Janaszek miejsce XVIII
- Drużynowo w kategorii chłopców rocznik 2004 I miejsce w województwie
- Zespołowo w kategorii chłopców szkół podstawowych I miejsce
4. MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 9.10.2015 r.
Sztafeta chłopców 8x1000m; Kamil Janaszek, Jakub Janaszek, Jakub Mojski i Maciej Tchórzewski zajęła I miejsce.
5. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Lubartów 20.10.2015 r.
Sztafeta chłopców 8x1000m; Kamil Janaszek, Jakub Janaszek, Jakub Mojski i Maciej Tchórzewski zajęła VI miejsce.
6. FINAŁ POWIATOWY O PUCHAR TYMBARKU, Łuków 3.11.2015 r.
Drużyna w składzie: Bartek Biernacki, Jakub Janaszek, Kamil Janaszek, Igor Skwara, Kuba Mojski, Alan Olichwirowicz, Maciek Tchórzewski, Karol Janiak i Piotr Ogrodnik zajęła II miejsce
7. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.
W kategorii chłopców klas V i VI wystartowali: Jakub Mojski, Maciej Tchórzewski, Cezary Prusak i Dominik Król. Najlepszy był Jakub Mojski (VI miejsce).
8. MISTRZOSTWA ŁUKOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH, Łuków 23.11.2015r
Drużyna w składzie: Mateusz Wawer, Karol Badurka, Hubert Sujka, Gabrysia Ostojska zajęła II miejsce.
9. MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU, Łuków 27.11.2015 r.
Kamil Janaszek i Jakub Janaszek wystartowali w sztafecie 8x25m stylem dowolnym, która zajęła II miejsce.
10. MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH, Zalesie 3.12.2015 r.
Drużyna w składzie: Mateusz Wawer, Karol Badurka, Hubert Sujka, Gabrysia Ostojska zajęła II miejsce.
11. MISTRZOSTWA REJONU W PŁYWANIU, PARCZEW 3.12.2015 r.
Kamil Janaszek i Jakub Janaszek wystartowali w sztafecie 8 x 25 m. stylem dowolnym zajmując VII miejsce
Opiekun – Artur Głębicki
1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców: II miejsce
2. Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców: I miejsce
3. Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców: VI miejsce
4. Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców:
III miejsce – Daniel Machniak;
III miejsce – zespołowo w kategorii klas VI,
I miejsce zespołowo w kategorii chłopców szkół podstawowych.
5. 23 Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości:
I miejsce – Daniel Machniak w kategorii kl. V-VI,
II miejsce zespołowo w kategorii szkół podstawowych.
6. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w Lublinie:
V miejsce w kategorii chłopców klas VI.
7. Powiatowe Igrzyska w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym:
II miejsce sztafeta chłopców,
II miejsce w stylu dowolnym Daniel Machniak,
III miejsce Filip Adamowicz,
IV miejsce Jakub Sulej,
II miejsce w stylu grzbietowym Aleksander Dejek (kl. III)
Opiekun – Elżbieta Zabłocka
1. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.
Drużynowo II miejsce
2. MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU, Łuków 27.11.2015 r.
Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym 8x25m ? II miejsce
3. MISTRZOSTWA REJONU W PŁYWANIU, PARCZEW 3.12.2015 r.
Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym 8x25m ? VI miejsce
4. III miejsce w powiecie w minisiatkówce dziewcząt – czwórki
5. III miejsce w powiecie w minisiatkówce dziewcząt ? czwórki
Opiekun – Agnieszka Sapierzyńska
1. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.
Dziewczęta klas III ? IV indywidualnie
- I miejsce – Weronika Orzełowska
- III miejsce – Wiktoria Robert
II m. zespołowo w kategorii szkół podstawowych.
2. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015 r.
- III miejsce – Weronika Orzełowska
- XX miejsce – Wiktoria Robert
- II miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt klas IV
- IX miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt szkół podstawowych
Opiekun – Ryszard Grochowski
1. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.
w kategorii dziewcząt klas III ? IV
- I miejsce – Weronika Orzełowska
w kategorii chłopców oddziały przedszkolne
- I miejsce Konrad Zalewski
w kategorii: Chłopcy Szkoły Podstawowe (kl. I ? II)
- II miejsce – Filip Charczuk
- IV miejsce – Jakub Bober
w kategorii: Chłopcy Szkoły Podstawowe (kl. III ? IV)
- III miejsce – Dorian Machniak
Drużynowo II miejsce w kategorii Szkół Podstawowych
2. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015 r.
Indywidualnie:
- III miejsce – Weronika Orzełowska w kat. dziewcząt klas IV
- XVIII miejsce – MACHNIAK DORIAN
- XXII miejsce – KRASUCKI PRZEMYSŁAW
- XXV miejsce – CELIŃSKI MACIEJ w kat. chłopców klas IV
I m. zespołowo w kategorii chłopców szkół podstawowych.
3. II i IV miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie ? 15. 12. 2015 r.
4. I miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Staninie ? 20. 12. 2015 r.
Opiekun – Ewa Długołęcka
1. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015 r.
- W kategorii Dziewcząt klas V – Kwaśny Wiktoria 15 miejsce
- IX miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt szkół podstawowych
2. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, Adamów 29.09.2015 r.
3. III miejsce w MISTRZOSTWACH REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 9.10.2015 r.