Szła kolęda w noc grudniową

Dnia 18.12.17 r. w oddziałach przedszkolnych Szkoły nr 5 odbyło się w formie montażu słowno ? muzycznego, spotkanie przedświąteczne z rodzicami pt. ?Szła kolęda w noc grudniową?? Było w nim coś dla ducha i dla ciała, dla dzieci i dorosłych, aby każdy z uczestników mógł poczuć wokół siebie nuty zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W spotkaniu wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne, które wraz ze swoimi rodzicami i paniami z przedszkola starały się wprowadzić wszystkich uczestników w świąteczny nastrój. Każda grupa powiedziała wierszyk i zaśpiewała kolędę, pastorałkę czy piosenkę o tematyce świątecznej. Zrobiło się bardzo świątecznie. Nie zabrakło również życzeń. Pani dyrektor Małgorzata Wojciechowska złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Author: admin