INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w oddziałach przedszkolnych odbędzie się 01 .09.2020 r. o godz. 8.00.

• Do sali z dzieckiem w dniu 1 września br. może wejść tylko jedna osoba dorosła, którą obowiązuje zachowanie dystansu społecznego, zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja dłoni.
  • Dzieci z grupy „Biedroneczki” wchodzą wejściem od placu zabaw,

a pozostałe dzieci wejściem głównym.

• 1 września br. po spotkaniu z wychowawcą dzieci mogą już zostać w grupie (w zależności od decyzji rodziców) i będą miały zapewnione wyżywienie.
  • W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba zorganizowania opieki dzieciom już przed godziną 8.00, należy zgłosić to do sekretariatu szkoły do 31.08.2020 r. w godz. 7.30 – 15.30.
  • Zestawy książek (karty pracy) będą zakupione przez wychowawców, a szczegółowe informacje zostaną przekazane 1 września 2020r.

• Każde dziecko powinno być wyposażone w piórnik (tuba), a w nim: kredki, temperówka, ołówek, gumka, nożyczki z okrągłą końcówką, klej. Podpisany piórnik dziecko zostawia w sali i nie przynosi plecaka ani zabawek.

• Każdy przedszkolak ma mieć kapcie na zmianę, ubrania na zmianę, worek na kapcie (wszystko podpisane).

• Do oddziałów przedszkolnych przyprowadzamy tylko zdrowe dzieci i wówczas, gdy nikt z domowników nie przebywa na kwarantannie.

Pozostałe informacje będą przekazane w dniu 1 września br.