#gaszynchellenge w SP5

#gaszynchellenge dla Agnieszki Kulenty z Anna Krzęcio-Woroniecka Gr Gosia

Opublikowany przez Agnieszkę Łazugą Czwartek, 2 lipca 2020

We wtorek, 30 czerwca br., uczniowie kl. V Szkoły Podstawowej w Kępkach nominowali klasę VIe wraz z wychowawczynią, p.Agnieszką Łazugą, do akcji charytatywnej #gaszynchellenge na rzecz p. Agnieszki Kulenty (nauczycielki języka polskiego), która choruje na płaskobłonkowy rogowaciejący rak dolnego gardła. Młodzież z SP5 miała 48 h na wykonanie zadania, finansowe zasilenie zbiórki na dalsze leczenie oraz nominowanie kolejnych uczestników akcji. Uczniowie kl.VIe zadanie wykonali, nagrali filmik i nominowali do udziału kolejne szkoły: zaprzyjaźnioną Szkołę Podstawową im. Bolesława Prusa w Gołąbkach oraz Szkołę Podstawową im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie.

Dziękujemy pani Małgorzacie Dadacz za pomoc w nagraniu filmiku.

Author: admin