Szanowni Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych!


           Decyzją Burmistrza Miasta Łuków w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 przedszkola miejskie i oddziały przedszkolne w szkole podstawowej w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi. Obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie pracy przedszkoli do aktualnej rzeczywistości, by mogły one świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym dla rodziców powrocie do pracy.

         Oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i opiekunów, będą pracowały od 01 lipca 2020 r. do 24 lipca 2020 r. zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie Wytycznych GIS.

       Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na najbliższe miesiące, prosimy Rodziców w dniach 19.06 – 24.06.2020 r. o kontakt telefoniczny 25-798-46- 57 w celu zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny. 

     Dołożymy wszelkich starań, by w miarę możliwości w okresie wakacyjnym przyjąć jak największą liczbę dzieci, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, zapewniając najwyższe środki ostrożności i mając na uwadze wartości nadrzędne, zdrowie, bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i opiekunów. Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom, by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów  w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.

Harmonogram pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej  w okresie lipiec – sierpień 2020 r.

Od 01 lipca 2020 r. do 24 lipca 2020 r. pracuje:
– Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
– Przedszkole Miejskie nr 3 w Łukowie
– Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie

Od 27 lipca 2020 r. do 21 sierpnia 2020 r. pracuje:
– Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie
– Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie
– Przedszkole Miejskie nr 7 Szczęśliwa Siódemka w Łukowie

                                                           Z wyrazami szacunku         

                                                                    Iwona Kmieć

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie

Author: admin