Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek, 14 października 2019 roku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na wstępie dyrektor szkoły Pani Iwona Kmieć serdecznie powitała zebranych i złożyła wszystkim nauczycielom życzenia sukcesów w dalszej pracy zawodowej. Obecni na uroczystości przedstawiciele Rady Rodziców  również skierowali do zebranych życzenia pomyślności w codziennej pracy z dziećmi. Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły zasłużonym nauczycielom i pracownikom obsługi. Kolejnym punktem programu była część artystyczna w wykonaniu uczniów z klasy IIIa, VIa i VIb. Scenki z życia szkoły, piosenki, recytacje  i taniec były podziękowaniem złożonym  za trud kształcenia i wychowania.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz wręczyli upominki.

Część artystyczna została przygotowana pod kierunkiem pań: Rozalii Męczyńskiej, Doroty Rychty i Marzanny Nowickiej. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Andrzej Hryciuk . Dekoracje wykonała p. Edyta Sobota.