Dzień Chłopka w klasie Ve i VIe

            W piątek, 4 października br., uczniowie klasy Ve i VIe wraz z wychowawczyniami –  p. Małgorzatą Chołost i p. Agnieszką Łazugą – wybrali się do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Gołąbkach, aby wspólnie z tamtejszą młodzieżą uczcić Dzień Chłopaka.             

Na wstępie Pani Dyrektor Anna Krzęcio – Woroniecka ciepło i serdecznie powitała zgromadzonych oraz życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Następnie odbyła się zabawa integracyjna, która pozwoliła lepiej poznać się uczestnikom wycieczki. Po zabawie przyszedł czas na oczekiwaną przez wszystkich grę terenową. Sześcioosobowe drużyny musiały wykonać w jak najkrótszym czasie szereg zadań, a następnie dostarczyć poprawnie uzupełnioną kartę zadań do opiekunów wycieczki. Kiedy nadszedł wieczór, wszyscy usiedli przy ognisku, śpiewali piosenki i spożywali kiełbaski. O godzinie 20.00 odbyła się dyskoteka. W rolę DJ wcielili się uczniowie kl. VIe. Wspólną integrację zakończyła projekcja filmów. Następnego dnia uczniowie po śniadaniu rozjechali się do domów.

Panie Agnieszka Łazuga i Małgorzata Chołost dziękują: Pani Dyrektor Annie Krzęcio – Woronieckiej za gościnność i udostępnienie szkoły na organizację wycieczki integracyjnej, Pani Ewie Osiak i Adamowi Białowąsowi za pomoc przy organizacji atrakcji dla uczniów, rodzicom Mai Krzyzińskiej (pani Edycie i panu Łukaszowi) oraz tacie Julii Pucyk za pomoc przy organizacji ogniska i opiekę nad dziećmi.

Author: admin