GALA WIKTORÓW 2018/2019

G

 Dnia 17 czerwca 2019 roku odbyła się w naszej szkole już 12 Gala Szkolnych Wiktorów. Odniesione przez naszych uczniów sukcesy były wspaniałą okazją do świętowania i przeżywania radości. Tytuły „Szkolnego Wiktora”  są wyrazem uznania dla talentów, pracowitości i wytrwałości naszych uczniów. Przyznawane są w równorzędnych kategoriach: MĄDRA GŁOWA, ARTYSTYCZNA DUSZA, NIEZWYKŁY BOHATER, MISTRZ SPORTU.

 Najbardziej prestiżowym wyróżnieniem jest zdobycie „Super Wiktora”. Ten zaszczytny tytuł zdobyli:

Szymon Kaczor, uczeń klasy VIIC – laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „ Kangur”. Szymon w nagrodę wyjedzie na wycieczkę do Paryża z najlepszymi matematykami z Europy. Uczeń otrzymał również nagrodę finansową ufundowaną przez radnego Miasta Łuków pana Mateusza Popławskiego , którą wręczył osobiście podczas uroczystości Szkolnych Wiktorów.

Julia Semczuk, uczennica klasy VIIB-  stypendystka Marszałka Wojewódzkiego i przedstawicielka Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego oraz laureatka konkursów recytatorskich.

Alicja Dziurdziak, uczennica klasy  VIII B    – stypendystka Marszałka Wojewódzkiego ,laureatka wielu konkursów muzycznych o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Takie perełki wśród  uczniów wybieraliśmy  przez cały rok. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplom z tytułem Szkolnego Wiktora za osiągniecia w roku szkolnym 2018/2019. Galę uświetniły występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wszystkim „ Szkolnym Wiktorom” gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu talentów i zainteresowań. Gratulujemy również rodzicom i nauczycielom, którzy dostrzegli i wypromowali talenty swoich uczniów. Życzymy dalszych sukcesów.


Author: admin