Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

Dnia 31.05.2019 roku w oddziale przedszkolnym w grupie trzylatki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie dzieci przybyli do przedszkola niezwykli goście – Rodzice. Odświętnie ubrane dzieci wyraziły miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Przedszkolaki zaprezentowały się przedstawiając bajkę pt. „Czerwony Kapturek”, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki dla ukochanych rodziców. Dzieci zatańczyły do muzyki: „Szot”, „Koziorajka” i „Grozik”.Zaśpiewały również piosenkę w języku angielskim. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne kwiaty oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykłej rodzinnej i miłej atmosferze.