Wspomnienia z wycieczki do Warszawy


   26 kwietnia 2019 roku klasy 5b i 5c wraz z wychowawczyniami: p. Rozalią Męczyńską i Dorotą Pływacz-Celińską oraz p. Jadwigą Rola i p. Anetą Jabłońską wybrały się na wycieczkę do Warszawy. W tym dniu towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Na początku byliśmy w parku Pałacu Wilanowskiego, gdzie pod okiem przewodnika obserwowaliśmy za pomocą lornetek zwierzęta i rośliny tam żyjące. Najbardziej czekaliśmy jednak na wizytę w TVP. Na miejscu zwiedzaliśmy studia i inne ciekawe pomieszczenia. Udało nam się zaobserwować nagranie programu ˶ Jak to działa? ̋ z prowadzącym Radkiem Brzóską, który potem chętnie wykonywał z nami zdjęcia.                          

W pamięci utkwiła nam też wizyta w studiu programu ˶ Pytanie na śniadanie ̋ . Na miejscu dokładnie zweryfikowaliśmy to, co oglądamy w telewizji z tym, co zobaczyliśmy na żywo. Następnie udaliśmy się na posiłek do Mc Donald’s, aby nabrać sił przed kolejnymi atrakcjami, bo ostatnim punktem programu wycieczki był seans filmu ˶Avengers: Koniec gry ̋ w technologii 3D. Film trwał ponad 3 godziny, ale nikt się nie nudził. Po wyjściu z sali wszyscy z emocji mieli wypieki na twarzy. Do domu wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń.

Author: admin