SZANOWNI RODZICE

AKTUALIZACJA Z DNIA 23.04.2019R.

STRAJK TRWA DO ODWOŁANIA

           Zarząd oddziału ZNP w Łukowie poinformował dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie, że w dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpocznie się strajk pracowników placówki (szkoły i przedszkola) Strajk ma mieć charakter wielodniowy, a o jego zakończeniu lub zawieszeniu dyrektor zostanie powiadomiony w odrębnym komunikacie.

         W związku z powyższym pracownicy, którzy wyrazili chęć przystąpienia do strajku, nie będą prowadzić żadnych zajęć ani podejmować innych obowiązków związanych z pracą dydaktyczną i opiekuńczą.

         Dyrektor oraz pracownicy, którzy w tych dniach nie przystąpią do strajku, będą prowadzić zajęcia opiekuńcze.

          Prosimy na bieżąco śledzić wiadomości w dzienniku elektronicznym, na stronie internetowej szkoły lub zasięgać informacji telefonicznej (tel. 25 798 4657), ponieważ tam będziemy umieszczać wiadomości o wznowieniu zajęć dydaktycznych.

Dyrektor SP 5 w Łukowie

Iwona Kmieć

Author: admin