Liczymy pisanki

          Dnia 25 marca 2019 roku w grupie „Biedronki” odbyły się zajęcia otwarte z  rodzicami. Temat zajęć: „Liczymy pisanki. Zapoznanie z zawodem pani krawcowej”. Dzieci wysłuchały opowiadania „Zajączki malują jajka”, zaśpiewały wielkanocne piosenki. Najważniejszym momentem zajęć było zapoznanie z zawodem pani krawcowej. Naszym gościem była pani krawcowa – Ewa Głuchowska. Przedszkolaki zapoznały się z przyborami potrzebnymi pani krawcowej do pracy. Nasza sala zamieniła się w pracownię krawiecką. Dzieci wspólnie z rodzicami wypychały uszytą kurkę wielkanocną silikonowymi kulkami. Na koniec przedszkolaki zaprezentowały swoje kurki i zaśpiewały piosenkę. Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców  do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły wszystkich w wielkanocny nastrój.

Author: admin