Zimowa Szkoła w Białym Dunajcu

Grupa 48 uczniów naszej szkoły w niedzielę 10.02.2019r. w pierwszym tygodniu ferii wyjechała na Zimową szkołę w Tatry do Białego Dunajca. Pierwszego dnia pobytu w górach wszyscy uczestnicy wyszli na pobliski stok. Początkujący uczyli się narciarstwa od podstaw, a zaawansowani doskonalili technikę jazdy. Dzięki ciężkiej pracy trzech instruktorów, a przede wszystkim
p. Marcina Magnuszewskiego, wszyscy uczestnicy w ostatnim dniu mogli powiedzieć, że potrafią jeździć na nartach, oczywiście w różnym stopniu zaawansowania. Termy w Białce Tatrzańskiej to trzy godziny zabawy, a przy tym relaks po intensywnej pracy na stoku. Pobyt na zakopiańskich Krupówkach to zakup tradycyjnych pamiątek i oscypków. Wieczory upływały na rozgrywkach sportowych, takich dyscyplin jak: tenis stołowy, piłkarzyki, król bilardu, warcaby. W walentynki nie ominęła nikogo Poczta walentynkowa.
Wieczór ten zakończył się disco – pidżama party Codziennie rano komisja sprawdzała czystość w pokojach by ostatniego dnia wyłonić zwycięzców konkursu czystości. Ostatniego dnia odbyło się oficjalne zakończenie i podsumowanie wyjazdu. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz góralskie upominki. Wszyscy na koniec zgodnie stwierdzili, że czas im zdecydowanie upłynął za szybko. Wierzymy, że każde dziecko wróciło bardzo zadowolone, a co najważniejsze z umiejętnością jazdy na nartach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, ponownie zobaczymy się na stoku.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu.

Kadra Zimowej Szkoły 10.02 – 16.02.2019r.
Anna Kościuk, Jadwiga Rola, Urszula Kleszcz, Edyta Sobota,
Marcin Magnuszewski.