Cyrk FIESTA

W środę, 6 lutego uczniowie mogli doświadczyć niecodziennych przeżyć. Stało się tak za sprawą wizyty artystów z grupy cyrkowej FIESTA, którzy przygotowali dla widzów wiele atrakcji.

Uczniowie mieli okazję podziwiać: popisy klauna, gimnastykę artystyczną, pokaz hula-hoop oraz taniec z wężem. Cyrkowcy  ubrani w kolorowe stroje prezentowali się wspaniale i zachwycali zabawnymi sztuczkami oraz umiejętnościami. Najwięcej emocji wzbudził pokaz gimnastyki artystycznej oraz taniec z wężem. Niektórzy uczniowie mogli spróbować swoich sił na scenie, towarzysząc artystom w pokazach.

Występ podobał się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa, którymi zostali nagrodzeni artyści. Spotkanie to na długo pozostanie w naszej pamięci.