BABCIA Z DZIADZIEM DZIŚ ŚWIĘTUJĄ

B

24 stycznia w grupie „Biedronki” odbyła się doniosła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystości obecna była również Szanowna Dyrekcja  naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały swoim kochanym babciom i dziadkom przygotowany program artystyczny. Przedstawiły teatrzyk: „Bajkowe Jasełka”, recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki. Występy małych artystów nagrodzone zostały gromkimi brawami. Dziadkowie z dumą i łezką w oku patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość. Po części artystycznej głos zabrała  Pani Dyrektor Iwona Kmieć, dziękując Szanownym Dziadkom za przybycie oraz dzieciom i paniom nauczycielkom za przygotowanie tej uroczystości. Małe przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki.  Na koniec tej uroczystości odbył się słodki poczęstunek przygotowany specjalnie na tą okoliczność.