Kolędowanie w oddziałach przedszkolnych

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. Czas radosnych spotkań w gronie bliskich i okazywania sobie wzajemnie miłości. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie.

Dzieci, przygotowane przez panie z oddziałów przedszkolnych oraz panią Patrycje Skrzypiec, w dniu 18 grudnia 2018 r. zaprosiły swoich najbliższych na bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny wykonany w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim. W miłej atmosferze i prawdziwie świątecznym nastroju do kolędowania przyłączyli się również rodzice. W uroczystości brały również udział dzieci z klas IIa, IIb, IIIa, IVb, Vb, które zaprezentowały świąteczne przedstawienie w j. angielskim oraz śpiewały wraz z przedszkolakami w języku angielskim i hiszpańskim.
Występy w wykonaniu najmłodszych wprowadziły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po części artystycznej pani dyrektor Małgorzata Wojciechowska podziękowała wszystkim uczestnikom spotkania oraz złożyła życzenia świąteczno – noworoczne.

Wszystkim uczestnikom kolędowania dziękujemy za wspólnie spędzony czas.