Koncert kolęd i pastorałek

18 grudnia 2018 r. w atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie z klas 1 – 3 spotkali się podczas koncertu kolęd i pastorałek.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia w języku angielskim, które z uczniami przygotowała p. Patrycja Skrzypiec. Były ciekawe dialogi, wesołe piosenki i kolędy, do śpiewania których mogły włączyć się wszystkie dzieci. Występ bardzo się nam podobał.

Każda klasa, biorąca udział w koncercie, przygotowała znaną kolędę lub pastorałkę. Prezentowany przez uczestników repertuar był bardzo urozmaicony. Śpiewano popularne kolędy, jak i mniej znane pastorałki. Było uroczyście, odświętnie i wzruszająco. Mali wykonawcy stanęli na wysokości zadania, pozwalając słuchaczom przeżyć chwile radości i miłych wspomnień.

Koncert kolęd i pastorałek przygotowały: p. Marzena Biernacka oraz p. Czesława Wereszczyńska.