Wizyta Mikołaja

06.12.2018 r. oddziały przedszkolne odwiedził niezwykły gość – święty Mikołaj! Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników, potem donośne „hou, hou, hou” i wreszcie w towarzystwie pani dyrektor pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami!

Cała sala powitała Mikołaja oklaskami i wierszykiem. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom

zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.  Nasz gość nie zapomniał o upominku dla każdego dziecka, bo przecież dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Serdecznie dziękujemy za przybycie.