Mikołajkowy wyjazd do Siedlec

Uczniowie z klasy IV a  i  IV e mikołajki świętowali podczas wycieczki do Siedlec, na którą pojechali wraz z wychowawcami.

Najpierw wszyscy udali się do kina Helios. Na czwartoklasistów czekała miła niespodzianka – konkurs z nagrodami. Pytania konkursowe dotyczyły św. Mikołaja. Uczniowie mieli okazję nie tylko wykazać się wiedzą na temat wyczekiwanej przez cały rok postaci, ale mogli także poznać wiele ciekawostek związanych z osobą świętego. Następnie obejrzeli film pt. „Czarodziejka Lili ratuje Święta”, który wprowadził wszystkich w nastrój świąteczny. Duża dawka humoru i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja zaciekawiła widzów.

Kolejnym punktem programu był wizyta w Trickolandii. To  miejsce niesamowitych niespodzianek, w którym czwartoklasiści poczuli się jak Alicja w Krainie Czarów. Fantastyczne iluzje przenosiły uczniów do świata wyobraźni i baśniowych obrazów.

Mikołajkowy wyjazd dostarczył wszystkim czwartoklasistom niecodziennych przeżyć  oraz sprzyjał integracji zespołów klasowych.