MARZYCIELSKA POCZTA

Uczniowie oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w środę, 5 grudnia spotkali się, aby wziąć udział w akcji pisania tradycyjnych listów oraz kartek do chorych dzieci, które nie mają kontaktu z rówieśnikami, ponieważ spędzają dużo czasu w szpitalu.

Dzięki tej akcji przekazaliśmy tym dzieciom: radość, dobre słowo, nadzieję oraz wiarę, że czasami nawet te najskrytsze marzenia potrafią się spełnić. Uczniowie bardzo chętnie przystąpili do akcji. Poświęcili swój czas, aby zrobić podopiecznym „Marzycielskiej poczty” niespodziankę, na którą na pewno czekają. Wspólnie napisaliśmy 46 listów. Mamy nadzieję, że te kolorowe, pełne empatii przesyłki rozproszą uczucie samotności i dadzą naszym odbiorcom wiele okazji do uśmiechu.