PIOTRUŚ PAN I PIRACI

22 listopada 2018 r. uczniowie z klas 2a, 2c oraz 3a wybrali się na spektakl pt. „Piotruś Pan i piraci”. Przedstawienie w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa odbyło się w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Komediowa akcja, pełna humoru sytuacyjnego i słownego, wesoła muzyka, efekty świetlne oraz wspaniałe dekoracje sprawiły, że dzieci z ciekawością śledziły losy Piotrusia, Wendy i ich przyjaciół. Mogły też choć na chwilę przenieść się do magicznej krainy marzeń i przeżywać niezwykłe przygody tytułowego bohatera, który pragnął na zawsze pozostać małym chłopcem.

Przedstawienie ukazało, jak ważne jest pozytywne podejście do życia i niepoddawanie się wszelakim przeciwnościom, a odwaga i dobro zawsze przezwyciężą zło.