PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI JESIENNO-EKOLOGICZNEJ

We wtorek, 23 października br. odbył się PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI JESIENNO-EKOLOGICZNEJ. Jego organizatorem było Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie.
Naszą szkołę reprezentowały dzieci z różnych grup przedszkolnych oraz uczennica z oddziału przedszkolnego 0 „A” – Marcelina Krawczyk. Młodzi artyści występowali solo lub w zespołach, prezentując interpretacje utworów jesiennych. Mali piosenkarze dostarczali niezapomnianych wrażeń artystycznych publiczności i jednocześnie sami czerpali wiele radości z występów na prawdziwej scenie.
Organizatorzy docenili starania wszystkich występujących. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i wielką torbę z nagrodami, a następnie zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.