„Dzień pomarańczowy”.

Dnia 12.10.2018 r. w oddziale przedszkolnym w grupie „Biedronki” zorganizowany został  „Dzień pomarańczowy”.

Organizatorką była pani G. Mądra.

Celem było promowanie spożywania warzyw i owoców jako zdrowych -wielowitaminowych darów natury. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na pomarańczowo. Spotkanie rozpoczęte zostało krótką prezentacją marchewki, pomarańcza, dyni. Były wierszyki, piosenki, tańce.  Po tańcach i zabawach nie obyło się bez degustacji  soku z pomarańczy, chrupania surowej marchewki. Całej uroczystości towarzyszyła radosna atmosfera. Ten dzień był inny od wszystkich pomarańczowy, marchewkowy, zakręcony. Po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy na pewno wszystkie przedszkolaki będą zdrowe, piękne i uśmiechnięte. Dzieci dostały pomarańczowe balony.