Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018 w oddziałach przedszkolnych

20 czerwca w oddziałach przedszkolnych odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018 oraz pożegnania 6- latków, które po wakacjach przekroczą już progi szkolne.

Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne podczas występów dla Rodziców. Po części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor Iwona Kmieć, dziękując wszystkim za występ. W szczególny sposób zwróciła się do grupy sześciolatków życząc im, by „dorosłe życie w szkole” było dla nich pełne sukcesów i nowych wyzwań. I aby nigdy nie traciły pogody ducha, dziecięcej radości i wytrwale dążyły do realizacji swoich marzeń.

Następnie każda grupa przeszła do swojej klasy wraz z wychowawcą i przybyłymi rodzicami, gdzie nastąpił moment wręczenia dyplomów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę i pomoc, wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji i zapraszam do dalszej współpracy w nadchodzącym roku szkolnym.

Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole.