GALA SZKOLNYCH WIKTORÓW 2018

 

20 czerwca odbyła się w naszej szkole 11 edycja GALI SZKOLNYCH WIKTORÓW. Tytuł SZKOLNEGO WIKTORA jest wyrazem uznania dla talentu, pracowitości i wytrwałości  uczniów. Przyznany został w 5 równorzędnych kategoriach: SUPER WIKTOR,  PROMYK SUKCESU,  MĄDRA GŁOWA, ARTYSTYCZNA DUSZA, MISTRZ SPORTU.                                                                               Tegoroczna Gala rozpoczęła się od wręczenia SUPER WIKTORÓW uczniom uzdolnionym artystycznie –  Alicji Dziurdziak,  Bartłomiejowi Niewęgłowskiemu, Julii Semczuk  – stypendystom Burmistrza Miasta Łuków , których występy stanowią prawdziwą ucztę duchową.  Wręczanie Wiktorów najzdolniejszym  uczniom naszej szkoły na  poszczególnych poziomach wiekowych,   uświetniły występy taneczne, recytatorskie i piosenkarskie.  Podziwialiśmy poloneza w wykonaniu uczniów klas szóstych. Wysłuchaliśmy    interpretacji tekstów epickich i lirycznych w wykonaniu Bartłomieja  Niewęgłowskiego, Julii Semczuk, Zuzi Steczkowskiej i Kacperka Włodarczyka. Nuciliśmy przeboje z Alicją Dziurdziak, Kingą Włoczewską, Gabrysią Rek, oraz Łucją Gronowską.

Gratulujemy  nagrodzonym i życzymy   dalszych sukcesów.

Opracowała Elżbieta Gajek

Author: admin