,,Biedronki’’ i ,,Jagódki’’

Dnia 14.06.2018r. dzieci z grupy ,,Biedronki’’ i ,,Jagódki’’ o godzinie 9:00 wyruszyły autokarami na wycieczkę do sali zabaw ,,Młynek’’ w Siedlcach.
Z zaciekawieniem oglądały krajobraz z okien autokaru podczas podróży.
Po wejściu na salę zabaw dzieci wysłuchały zasad tam obowiązujących i udały się do poznawania atrakcji. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił.  Dzieci były zachwycone. Dwie godziny zabawy w sali, minęły nam bardzo szybko.

Dzień upłynął przedszkolakom w bardzo miłej oraz pełnej wrażeń atmosferze, gdzie poprzez zabawy mogły rozwijać swoją sprawność fizyczna, wyobraźnię i kreatywność.

Opracowała Elżbieta Cąkała

Author: admin