Dzień Rodziny – „Jagódki”

„Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Przedszkolaki z grupy „Jagódki”zaprosiły swoich rodziców do wspólnego świętowania Dnia Rodziny. Wcześniej przygotowały montaż słowno-muzyczny. Program artystyczny składał się z wierszy, piosenek i układu tanecznego. Dzieci wspólnie wykonały także dwa utwory w języku angielskim.

Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska.

W końcowej części przedszkolaki jako wyraz dziecięcej wdzięczności za trud rodzicielski, wręczyli rodzicom samodzielnie wykonane prezenty oraz ofiarowali moc uścisków i całusów. Wszyscy w miłej atmosferze zasiedli do małego poczęstunku.

Uśmiechy, pozytywna energia, dobry humor, pochlebne opinie świadczą o tym, że Dzień Rodziny sprawił uczestnikom wiele radości, a organizatorom uroczystości wyraził przekonanie, że była to kolejna udana impreza.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu tej radosnej chwili.

Author: admin