W WARSZAWIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

4 czerwca  2018 r. uczniowie klas: VI  b, e – pod opieką E. Gajek, J. Gałach  i  J. Roli- uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.  W ogromnych przestrzeniach  HANGARU dzieci skorzystały z całej masy atrakcji,  od trampolin różnego rodzaju, powietrznych podmuchów, basenu  z gąbkami do bezpiecznej nauki skoków, boiska do zbijaka po strefę akrobatyczną oraz wiele innych atrakcji.

W kinie 6D  obejrzeli  seans  OCZAMI KOTA.  Dzięki połączeniu realnych efektów z obrazem 3D  na własnej skórze odczuli doznania bohaterów filmów.  Następnym etapem wycieczki było WYJŚCIE AWARYJNE – niezwykłe miejsce, w którym szóstoklasiści  zmierzyli się z ciekawymi zagadkami umysłowymi    i wymagającymi  zręczności wyzwaniami. Rozwijali wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość.  Doskonalili umiejętność pracy w grupie, logiczne myślenie   i łączenie faktów.  To była  wyjątkowa   wycieczka, którą uczniowie zapamiętają z powodu poznania …wyjątkowych atrakcji stolicy.

opracowała Joanna Gałach

Author: admin