XV PRZEDSZKOLIADA

W tegorocznej XV Przedszkoliadzie towarzyszącej Dniom Łukowa, która odbyła się w sobotę 26 maja na boisku nad Krzną, wzięło udział 13 placówek. Po raz kolejny organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 3 i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 2. Mariusz Kiełczewski. Po raz pierwszy w tej imprezie  brały udział oddziały przedszkolne naszej szkoły: grupa Oa  i grupa Ob z wychowawczyniami: p. Marzeną Biernacką, p .Lidią Parzyszek oraz paniami: Patrycją Skrzypiec i  Magdaleną Parzyszek.  Nad całością czuwała  p .wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami stawili się już przed godziną 9 00.Zabawę rozpoczęła  rozgrzewka ,którą  poprowadził Paweł Głowacki. Dzieci rozegrały w sumie siedem konkurencji sportowych w tym: bieg  z przeszkodami, zapinanie ,,koszuli ” na guziki, wiązanie sznurowadła na kokardę, strzał na bramkę , rzuty do celu. W trzech z nich brali też udział rodzice.  Na każde dziecko czekał medal uczestnictwa oraz upominek. Nasza szkoła otrzymała dyplom i puchar, które w imieniu szkoły odebrała p. wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska. Było moc emocji, śmiechu i dobrej zabawy.

Author: admin