Apel ekologiczny

25 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Był on przygotowany  dla całej społeczności szkolnej, a przygotowała go klasa 2a i kilku uczniów z klasy 6, pod kierunkiem nauczycieli :p. Hanny Zawadzkiej , p. Anny Kościuk oraz p. Andrzeja Hryciuka.  Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie  propagujące ekologiczne zachowania oraz mogli obejrzeć slajdy do bajki „Nasz Raj”.

Każdy z nas jest mieszkańcem tej planety dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan. Nasze życie jest od niej uzależnione. Ziemia nas żywi oraz stanowi istotę naszej egzystencji – naszej i naszych dzieci. Z tego powodu musimy o nią dbać, nie tylko 22 kwietnia, ale w każdy dzień.