Wyróżnienie dla Martynki Łazugi w XI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Z ortografią za pan brat”

We wtorek, 28 kwietnia, odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łuków. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy zostali wyłonieni w wyniku szkolnych eliminacji – Martyna Łazuga z kl.IIId, Amelia Skorupska z kl. IIIa i Jakub Kamiński z kl.IIIa.

Najlepsi uczniowie z łukowskich szkół zmierzyli się z testem ortograficznym sprawdzającym znajomość zasad ortograficznych w teorii i praktyce. Przez 45 minut uczniowie rozwiązywali test pełen „pułapek” ortograficznych. Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa wytypowała zwycięzców, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad ortograficznych.

Martyna Łazuga z kl.IIId zdobyła wyróżnienie. Uczennicę do konkursu przygotowała p.Iwona Dorosz-Gałach.

Uczennicy i opiekunowi życzymy dalszych sukcesów!

Author: admin