Koncert muzyki klasycznej

Aktualności

18 kwietnia 2018r. uczniowie klas pierwszych skorzystali z zaproszenia Szkoły Muzycznej i wzięli udział w audycji muzycznej, która odbyła się w sali widowiskowej ŁOK.

Dzieci poznały wygląd i brzmienie 14 różnych instrumentów, które zaprezentowali młodzi uczniowie łukowskiej Szkoły Muzycznej. Wysłuchały również pogadanki o muzyce i instrumentach. Aby utrwalić ich nazwy, śpiewały piosenkę zaproponowaną przez panią prowadzącą koncert.

Audycja była dla naszych małych uczniów okazją do poznania popularnych instrumentów muzycznych oraz rozbudzenia zainteresowania muzyką. Pierwszoklasiści stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że wiedzą, jak zachować się podczas koncertu muzyki klasycznej. Młodych muzyków nagrodzili gromki brawami.

To była wspaniała lekcja muzyki!