Warsztaty wielkanocne uczniów SP 5 w Tesco

Aktualności

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do pogłębiania wiedzy  o polskich tradycji świątecznych. Z tej okazji, 27 marca br.,  uczniowie klasy III B wraz z wychowawczynią, p.Hanną Dudzińską,  zostali zaproszeni na wielkanocne warsztaty plastyczno – techniczne do łukowskiego supermarketu Tesco.

            Podczas warsztatów dzieci miały okazję wykonać tradycyjne ozdoby, takie jak: pisanki, zajączki, kartki świąteczne. Uczniowie poznali wiele różnych technik plastycznych oraz ciekawych wzorów. Dzięki talentom artystycznym, powstały piękne pisanki i karty świąteczne.
Spotkanie było radosne, a wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań i wprowadziła w świąteczny nastrój.

            Po miłej i twórczej pracy na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników Tesco.

Tekst: Hanna Dudzińska