Dzień Kobiet w naszej szkole

Aktualności

8 marca to od 1910 święto wszystkich kobiet na świecie. Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia. W naszej szkole to czas składania miłych życzeń Naszym Paniom, koleżankom. Samorząd Uczniowski przygotował  Konkurs na najsympatyczniejszą koleżankę w klasie i Konkurs na fantazyjną fryzurę dla wszystkich uczniów. Spośród 30 zgłoszonych uczennic wylosowaliśmy dwie ,które otrzymały tytuł Najsympatyczniejszej Koleżanki – Natalia Baniak  z klasy I a i Zuzanna Dylak z klasy IV b. Wszystkie wyróżnione dziewczęta obdarowane zostały słodkimi upominkami. Jury złożone z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i Rodziców zdecydowało, że najciekawsze fryzury miały wykonane: Aleksandra Szczęśniak I c, Dylak Małgorzata z klasy V b, Oliwia Rudzka z klasy III e,

 

Wyniki wyborów o tytuł „Najsympatyczniejszej Koleżanki ” w roku szkolnym 2017/2018.

 

I a        Natalia Baniak

I b       Aleksandra Ciołek

I c        Milena Królik

I op     Abueva Iasmina

II a      Aleksandra Wilegosz

II op    Ibragimova Medina

III a     Amelia Skorupska

III b    Katarzyna Baranowska

III c     Dominika Zawadzka

III d    Anna Celińska

III e     Lilia Sosnowska

IV a     Zofia Gajowa

IV b    Zuzanna Dylak

IVc      Dominika Dźwigała

IV d    Zuzanna Piotruk

IV e     Zuzanna Mojska, Alicja Wielgosz

IV a     Agata Czubek

V a      Zofia Cichosz

V b      Natalia Przeździak

V c      Gabriela Lisiewska

V d      Julia Grochowska

VI a     Justyna Borkowska

VI b    Iga Gryczka

VI c     Wiktoria Szerszeń

VI d    Julia Orzeł

VI e     Kinga Czerska

VII a   Amelia Szeczak

VII b   Maja Grochowska

VII c   Patrycja Gołębiowska