NAUCZYCIELE – ROK SZKOLNY 2018/2019

Imię i nazwisko
Funkcja / nauczany przedmiot
Iwona Kmieć
Dyrektor szkoły
przyroda, geografia
Małgorzata Wojciechowska
Wicedyrektor szkoły
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
Joanna Gałach Wicedyrektor szkoły

Wychowawca kl. VII B
język polski

Marzena Biernacka
Wychowawca kl. I C
edukacja wczesnoszkolna
Hanna Dudzińska
Wychowawca kl. IV B
edukacja wczesnoszkolna, matematyka
Lidia Parzyszek
Wychowawca kl. I B
edukacja wczesnoszkolna
Grażyna Jabłońska Wychowawca 0 B
edukacja przedszkolna
Grażyna Mądra, Elżbieta Cąkała Wychowawca gr. maluchów
edukacja przedszkolna
Anna Chmielewska  Wychowawca gr. pięciolatków
edukacja przedszkolna
Dorota Pływacz-Celińska
Wychowawca kl. V C
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
Urszula Kleszcz
Wychowawca kl. II C
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
Edyta Sobota świetlica
Katarzyna Sujka zajęcia komputerowe, informatyka,
Klaudia Knaziak
Wychowawca IV A
język polski, doradztwo zawodowe
Marzanna Nowicka
Wychowawca kl. II B
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Słotwińska
Nauczyciel wspomagający I D
oligofrenopedagog
Elżbieta Mateńko
Wychowawca kl. I D
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
Grażyna Sawicka
Wychowawca kl. II A
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
Magdalena Parzyszek
Wychowawca kl. 0 A
edukacja przedszkolna
Iwona Dorosz-Gałach
Wychowawca kl. I A
edukacja wczesnoszkolna, j.polski
Hanna Zawadzka
Wychowawca kl. III A
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog
Małgorzata Gryczka wychowanie fizyczne,
Dorota Radczuk
Wychowawca kl. VIII A
język polski
Zofia Pielaszek
Wychowawca kl. VIII B
matematyka
Agata Zakrzewska
Wychowawca kl. VIII C
język polski
Katarzyna Puszcz
Wychowawca kl. VI C
matematyka
Jerzy Kołodyński
Wychowawca kl. VI D
edukacja dla bezpieczeństwa, historia
Halina Sekita-Waltz
plastyka, technika
Iwona Wierzbicka
Wychowawca kl. VI A
historia, wos
Anna Kościuk
Wychowawca kl. IV C

przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, biologia, chemia

Paulina Korlaga
matematyka
Małgorzata Beran matematyka, przyroda,
Agnieszka Łazuga Wychowawca kl. V E
język polski, oligofrenopedagog
Elżbieta Gajek
język polski,
Ewa Mróz Wychowawca kl. VII E
fizyka, chemia, matematyka
Bożena Sobiech
Wychowawca kl. VII A
przyroda, oligofrenopedagog, biologia
Rozalia Męczyńska
Wychowawca kl. V B
język angielski
Dorota Rychta
Wychowawca kl. V A
język angielski, język niemiecki
Marcin Rychta
język angielski, historia,
Magdalena Tuchowska Wychowawca kl. VII C
język angielski
Patrycja Skrzypiec język angielski,
Ilona Dmowska język rosyjski,
Dariusz Cabaj wychowanie fizyczne
Ewa Długołęcka wychowanie fizyczne
Artur Głębicki wychowanie fizyczne
Ryszard Grochowski wychowanie fizyczne
Aleksandra Świderska Wychowawca kl. IV D
matematyka,
Zofia Sapierzyńska wychowanie fizyczne
Elżbita Zabłocka wychowanie fizyczne
Lidia Grzeczyńska Wychowawca kl. V D
wychowanie fizyczne
Agnieszka Czerska Wychowawca kl. VI B
muzyka, plastyka
Andrzej Hryciuk muzyka
Alina Średnicka Wychowawca kl. VII D
zajęcia komputerowe, informatyka,
s. Terezja (Danuta Pliszka) religia
s. Honorata (Barbara Szczepańska) religia
Daniel Lonty religia
ks. Szczepan Litwiniuk religia
Danuta Dybciak-Bocian pedagog szkolny
Joanna Zienkiewicz psycholog
Aldona Nowicka logopeda, terapia pedagogiczna
Grzegorz Gałach biblioteka, przyroda, geografia
Jadwiga Rola biblioteka
Agata Cabaj świetlica
Małgorzata Chołost Wychowawca kl. IV E
język polski, oligofrenopedagog
Bożena Skwarek chemia
Czesława Wereszczyńska edukacja wczesnoszkolna
Edyta Paszkowska geografia,
Marcin Magnuszewski wychowanie fizyczne

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.