NAUCZYCIELE – ROK SZKOLNY 2017/2018

Pracownicy
Imię i nazwisko
Funkcja / nauczany przedmiot
Iwona Kmieć
Dyrektor szkoły
Przyroda, Geografia
Małgorzata Wojciechowska
Wicedyrektor szkoły
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Joanna Gałach Wicedyrektor szkoły

Wychowawca kl. VI B
Język Polski

Marzena Biernacka
Wychowawca kl. 0 A
Edukacja przedszkolna
Hanna Dudzińska
Wychowawca kl. III B
Edukacja wczesnoszkolna
Lidia Parzyszek
Wychowawca kl. 0 B
Edukacja przedszkolna
Grażyna Jabłońska Wychowawca gr. starszaków
Edukacja przedszkolna
Grażyna Mądra, Elżbieta Cąkała Wychowawca gr. maluchów
Edukacja przedszkolna
Ewa Szymanek
Edukacja wczesnoszkolna
Dorota Pływacz-Celińska
Wychowawca kl. IV C
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Urszula Kleszcz
Wychowawca kl. I C
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Edyta Sobota Świetlica
Katarzyna Sujka Świetlica
Justyna Sala
Wychowawca od. przygotowawczego
Edukacja wczesnoszkolna
Marzanna Nowicka
Wychowawca kl. I B
Edukacja przedszkolna
Jolanta Słotwińska
Wychowawca kl. III A
Edukacja wczesnoszkolna
Elżbieta Mateńko
Wychowawca kl. III C
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Grażyna Sawicka
Wychowawca kl. I A
Edukacja przedszkolna
Magdalena Parzyszek
Wychowawca kl. III E
Edukacja wczesnoszkolna
Iwona Dorosz-Gałach
Wychowawca kl. III D
Edukacja wczesnoszkolna
Hanna Zawadzka
Wychowawca kl. II A
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Gryczka Wychowawca kl. IV D
Wychowanie fizyczne, Świetlica
Dorota Radczuk
Wychowawca kl. VII A
Język Polski
Zofia Pielaszek
Wychowawca kl. VII B
Matematyka
Agata Zakrzewska
Wychowawca kl. VII C
Język Polski
Katarzyna Puszcz
Wychowawca kl. V C
Matematyka
Jerzy Kołodyński
Wychowawca kl. V D
Zajęcia komputerowe, Historia
Halina Sekita-Waltz
Plastyka, Zajęcia techniczne
Iwona Wierzbicka
Wychowawca kl. V A
Historia
Anna Kościuk
Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie, Biologia
Paulina Korlaga
Wychowawca kl. VI C
Matematyka
Marek Żurawski
Zajęcia komputerowe, Zajęcia techniczne, Fizyka
Agnieszka Łazuga Wychowawca kl. IV E
Język Polski, Biblioteka
Elżbieta Gajek
Wychowawca kl. VI E
Język Polski, Oligofrenopedagog
Ewa Kozak Fizyka, Chemia
Bożena Sobiech
Wychowawca kl. VI A
Przyroda, Oligofrenopedagog, Biologia
Rozalia Męczyńska
Wychowawca kl. IV B
Język angielski
Dorota Rychta
Wychowawca kl. IV A
Język angielski
Marcin Rychta
Język angielski
Magdalena Tuchowska Język angielski
Patrycja Skrzypiec Język angielski, Świetlica
Sylwia Sikora Język angielski
Dariusz Cabaj Wychowanie fizyczne
Ewa Długołęcka Wychowanie fizyczne
Artur Głębicki Wychowanie fizyczne
Ryszard Grochowski Wychowanie fizyczne
Aleksandra Świderska Matematyka, Świetlica
Zofia Sapierzyńska Wychowanie fizyczne
Elżbita Zabłocka Wychowanie fizyczne
Lidia Grzeczyńska Wychowanie fizyczne
Agnieszka Czerska Wychowawca kl. V B
Edukacja przedszkolna, Muzyka
Andrzej Hryciuk Muzyka
Alina Średnicka Wychowawca kl. VI D
Zajęcia komputerowe, Oligofrenopedagog
s. Terezja (Danuta Pliszka) Religia
s. Wiktoria (Renata Marchlik) Religia
ks. Tomasz Radczuk Religia
ks. Szczepan Litwiniuk Religia
Danuta Dybciak-Bocian Wychowawca kl. IV F
Pedagog szkolny
Joanna Zienkiewicz Psycholog
Aldona Nowicka Logopeda
Grzegorz Gałach Biblioteka, Przyroda
Jadwiga Rola Biblioteka
Agata Cabaj Świetlica
Agata Goss Doradztwo zawodowe
Bożena Skwarek Chemia
Emilian Pietrucha WOS, Wychowanie do życia w rodzinie
Edyta Paszkowska Geografia, Biblioteka
Maria Chmielarska Wychowanie do życia w rodzinie