DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas. Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić im naszą miłość i wdzięczność.

25. i 26. stycznia 2018 r. dzieci z klas 1b, 1c oraz 2a zaprosiły swoje babcie i dziadków do szkoły, aby podziękować im za dobro i czas, który poświęcają wnukom.

Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci bardzo przeżywały występy, ale pod czujnym okiem wychowawczyń ? p. Marzanny Nowickiej, p. Urszuli Kleszcz oraz p. Hanny Zawadzkiej ? pokonały tremę i pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia. Wszyscyz dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Po częściach artystycznych dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane laurki i upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Były to naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwei rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci!

Author: admin