Rozlicz się z sercem i przekaż 1% podatku na Maję!

Maja Przegalińska to uczennica klasy IVC, która od urodzenia choruje na SMA ? rdzeniowy zanik mięśni. To nieuleczalna choroba, która powoduje, m.in.: osłabienie mięśni, wiotkość i niewydolność oddechową. Nadzieją na poprawę zdrowia dziewczynki jest nierefundowany w Polsce lek o nazwie ?nusinersen?. Roczny koszt leczenia tym farmaceutykiem przekracza milion złotych, a dla Mai liczy się każdy dzień.

Przypominamy,że nadal w szkole zbieramy plastikowe nakrętki. Zachęcamy również do wzięcia udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 20.00 w Klubie Decybel. Na scenie wystąpią: Włodi, DJ B, Gambit, UKF KOLEKTYW oraz KOWAL&SMYKU. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie naszej uczennicy.

Prosimy również o przekazanie 1% na rzecz Mai (KRS 0000037904, cel szczególny:Przegalińska Maja).

Wszystkim darczyńcom Maja odwdzięczy się śpiewem podczas koncertu ?Muzyczny tandem?, który odbędzie się 24 lutego w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.