Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

23 stycznia 2018r., w oddziałach przedszkolnych, zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z grupy ?Biedronki?, ?Jagódki? oraz oddziałów 0a i 0b, pod kierunkiem nauczycieli, przygotowały dla gości specjalny program artystyczny. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki. Występy małych artystów nagrodzone zostały  nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Iwona Kmieć, składając najserdeczniejsze życzenia Babciom i Dziadkom z okazji obchodzonego święta  oraz dziękując za przybycie na uroczystość, opiekę i troskę nad wnukami.

Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.